Konference: XI. KRIMINOLOGICKÉ DNY 19.-21.6.2024

8. 4. 2024

Novinky

V druhé polovině června se na děkanátu a jeho okolí uskuteční konference Kriminologické dny. Konference je letos pořádána Českou kriminologickou společností ve spolupráci s Fakultou filozofickou ZČU, konkrétně pak s přímo s naší katedrou.

Kriminologické dny i letos navštíví zahraniční hosté. Letos jimi jsou bývalý prezident Americké kriminologické společnosti Shadd Maruna (Queen’s University Belfast) zabývající se desistencí a vězeňstvím, průkopník “zelené” kriminologie Nigel South (University of Essex) a Anna di Ronco (University of Essex) zabývající se policingem zkoumaným v tradici kulturní a “zelené” kriminologie.

Veškeré informace o konferenci a on-line registrační formulář naleznete na našich webových stránkách (odkaz v komentářích). Abstrakt je možné zasílat do 7. dubna 2024. Je možné přihlásit také poster. Přihlásit můžete také celý tematický panel.

Studující naší fakulty budou mít vstup na akci za zvýhodněných podmínek. Stačí požádat o registraci pro účast prostřednictvím zaslání emailu na adresu:mnovopacka@iksp.justice.cz a vstup budete mít volný. Hlašte se do začátku června.